Wnętrze naszej firmy po metamorfozie zaprojektowanej przez Magdę jest tak piękne, że aż się nie chce wychodzić z pracy! Bardzo podoba się nie tylko nam ale też naszym klientom :). Dziękujemy za kreatywne pomysły i poświęcony naszemu wnętrzu czas!

Izabela Sater,
Właściciel w Drukarnia Florystyczna

                                                          

Dobry projekt to nie tylko ładne kolory i modne dodatki. Dobry projekt, to przede wszystkim mieszkanie, w którym się fajnie mieszka. Takie jest właśnie moje doświadczenie z Imagine Studio. Magda poświęca dużo czasu i uwagi żeby poznać gust i upodobania klienta, następnie przedstawia rozwiązania, które są przemyślane, funkcjonalne i ładne! Tak wiec, pies ma miejsce na miskę, na blacie w łazience można przewinąć dziecko a w kuchni jest półka na ulubione wino. A do tego jest modnie, ładnie i niech sąsiedzi zazdroszczą! Serdecznie polecam!

Marta Markiewicz

                                                           

GOETHE INSTITUT Kraków miał przyjemność współpracować z Panią Magdaleną Rydzik-Borowiec, właścicielką IMAGINE studio projektowe przy projekcie wnętrz siedziby Instytutu przy Rynku Głównym 20 w Krakowie. Studio projektowe Pani Magdaleny wygrało konkurs na projekt, nadzór nad jego realizacją wraz z zarządzaniem budżetem całej inwestycji.

Zakres projektu obejmował hol główny, hol biblioteki oraz poczekalnię kursów – trzy pomieszczenia stanowiące wizytówkę naszego Instytutu.
Prace projektowe wymagały nie tylko znalezienia nietypowych rozwiązań funkcjonalnych dopasowanych do specyfiki naszych potrzeb ale także wpisania się w wymagania estetyczne budujące markę GOETHE INSTITUT przy uwzględnieniu uwarunkowań i ograniczeń związanych z zabytkowym charakterem budynku będącego naszą siedzibą.

W trakcie współpracy Pani Magdalena wykazała się kreatywnością w poszukiwaniu unikalnych rozwiązań funkcjonalnych, przestrzennych i estetycznych będących odpowiedzią na wyżej wymienione potrzeby, terminowością w realizacji zadań projektowych oraz związanych z organizacją i nadzorem prac wykonawczych a także rzetelnością w zarządzaniu budżetem inwestycji. Efektem tej współpracy jest aranżacja wnętrz, dzięki której stały się one nie tylko reprezentacyjne ale także komfortowe i funkcjonalne.

Doświadczenia z naszej współpracy pozwalają z całą odpowiedzialnością zarekomendować Panią architekt Magdalenę Rydzik-Borowiec.

Daniel Goepfert,
Dyrektor Instytutu Goethego w Krakowie